Elevbedrift lager lasagne til skoleavslutning
Lov på eksamen
- Kalkulator
- CAS
- Graftegner og regneark
- Lærebok, formelsamling og egne notater
Ikke åpent internett, kommunikasjon med andre eller kunstig intelligens.
Kan den løses uten PC?
Kan løses med kalkulator og skriftlige hjelpemidler, slik eksamen blir fra 2027.
Fra 2027 er det bare kalkulator og skriftlige hjelpemidler på del 2. Vurderingen er gjort med KI og kan inneholde feil.
Lest inn av KI og ikke kontrollert manuelt enda — kan inneholde feil.
En elevbedrift med fire elever har fått i oppdrag å lage lasagne til en skoleavslutning for 92 ansatte.
De fire elevene gjør noen undersøkelser og stiller seg noen spørsmål.
Vi bruker stekeformer med målene
- lengde: 53 cm
- bredde: 32,5 cm
- høyde: 5 cm
Formelen for volumet av en stekeform er
Hver porsjon lasagne har et volum på 360 cm³.
Vi trenger blant annet:
| Ingrediens | Mengde per porsjon | Pris |
|---|---|---|
| Kjøttdeig | 100 g | 126 kr/kg |
| Ost | 40 g | 90 kr/kg |
| Pastaplater | 75 g | 85 kr/kg |
| Tomatsaus | 200 g | 36 kr/kg |
Vi tror at de totale utgiftene våre blir omtrent 3200 kroner. Vi skal selge 92 porsjoner.
Gjør beregninger og vurderinger, og svar på spørsmålene de fire elevene stiller:
- Hvor stort volum har en stekeform?
- Hvor mange stekeformer trenger vi til 92 porsjoner lasagne?
- Hvor mye trenger vi av hver ingrediens for å lage 92 porsjoner?
- Hva blir den totale kostnaden for disse fire ingrediensene?
- Hva må salgsprisen per porsjon være for at vi skal tjene 900 kroner hver etter at utgiftene er betalt?
Fasit
Grønn boks: Volum = 8612,5 cm³. Vi trenger 4 stekeformer.
Gul boks: Total kostnad for de fire ingrediensene = 2739,30 kr.
Blå boks: Salgspris per porsjon ≈ 74 kr.
LøsningsforslagKI-generert
Grønn boks – Volum og antall stekeformer
Volum av én stekeform:
Totalt volum som trengs til 92 porsjoner:
Antall stekeformer:
Vi runder opp til hele stekeformer.
Vi trenger 4 stekeformer.
Gul boks – Mengde ingredienser og total kostnad
Vi regner ut mengden av hver ingrediens for 92 porsjoner, og hva det koster.
| Ingrediens | Mengde per porsjon | Mengde totalt | Pris per kg | Kostnad |
|---|---|---|---|---|
| Kjøttdeig | 100 g | 92 · 100 g = 9200 g = 9,2 kg | 126 kr/kg | 9,2 · 126 = 1159,20 kr |
| Ost | 40 g | 92 · 40 g = 3680 g = 3,68 kg | 90 kr/kg | 3,68 · 90 = 331,20 kr |
| Pastaplater | 75 g | 92 · 75 g = 6900 g = 6,9 kg | 85 kr/kg | 6,9 · 85 = 586,50 kr |
| Tomatsaus | 200 g | 92 · 200 g = 18 400 g = 18,4 kg | 36 kr/kg | 18,4 · 36 = 662,40 kr |
Total kostnad:
De fire ingrediensene koster totalt 2739,30 kr.
Blå boks – Salgspris per porsjon
De fire elevene vil tjene 900 kr hver, altså totalt:
Totale utgifter er ca. 3200 kr. Ønsket total inntekt:
Salgspris per porsjon:
Salgsprisen må være ca. 74 kr per porsjon.
Sensorveiledning
Oppgaven gir til sammen 6 poeng
Poeng settes ut fra en helhetsvurdering av kompetansen kandidaten viser:
- 0 poeng for ubesvart eller ingen kompetanse vist
- 1 poeng for svært lav kompetanse
- 2 poeng for lav kompetanse
- 3 poeng for nokså god kompetanse
- 4 poeng for god kompetanse
- 5 poeng for meget god kompetanse
- 6 poeng for fremragende kompetanse
Veiledende anbefalinger for poeng før sensor gjør en helhetsvurdering:
- 2 poeng for grønn boks
For grønn boks: Hvis kandidaten vurderer at det ikke er mulig å fylle hele 5 cm høyde i stekeformen og derfor bruker 4 cm som høyde, og deretter finner svaret 5 stekeformer, er svaret godkjent og sensor kan gi 2 poeng. - 2 poeng for gul boks
For gul boks: Hvis kandidaten avrunder ingrediensbehovet til heltall fordi noen produkter ikke kan selges i mindre enheter, og dermed finner en annen besvarelse enn 2739,30 kroner, kan kandidaten likevel få 2 poeng. - 2 poeng for blå boks
Veiledende eksempler på poeng totalt for oppgaven:
1 poeng: Kandidaten viser en del kompetanse. Her er noen eksempler:
• Grønn boks: Kandidaten bruker formelen og regner ut volumet til stekeformen.
• Gul boks: Kandidaten finner total kostnad per porsjon istedenfor 92 porsjoner.
• Blå boks: Kandidaten finner pris per porsjon 44,57 ≈ 44,6 ≈ 45 kroner.
2 poeng: Kandidaten viser en del kompetanse i grønn boks og en del kompetanse i gul boks.
3 poeng: Kandidaten svarer godt på grønn boks og viser en del kompetanse i gul boks, eller motsatt.
4 poeng: Kandidaten svarer godt både på grønn og gul boks.
5 poeng: Kandidaten svarer riktig på alt, men kommuniserer ikke framgangsmåten godt nok, eller kandidaten får til nesten alt og kommuniserer godt.
6 poeng: Kandidaten svarer riktig på alle spørsmål og kommuniserer godt.
Oppgaven har metodefrihet og krever ikke at kandidaten viser digital kompetanse. Hvis kandidaten demonstrerer digital kompetanse uten å oppnå riktige svar, kan sensor bruke kommentarfeltet i vurderingsskjemaet for en helhetlig vurdering.